Ambassade van Vrede Dordrecht: update

Op 23 juni hadden wij weer een vergadering, ditmaal bij de Open Haard in Wielwijk.

Het programma van de Vredesweek trapt af op zaterdagochtend 20 september van 10.30-12.30 uur in de bibliotheek in de Stadspolders met koffie en Vredestafels, dat zijn gesprekken onder leiding over een vredesthema. Verder heeft de hele Vredesweek weer de volle aandacht gekregen.
Toegevoegd is: maandagmiddag 23 september om 14.00 uur een activiteit in de Buitenwacht en op woensdagmiddag 25 september in de Prinsenmarij. 
Ook de Vredeswandeling op zaterdagmiddag krijgt meer vorm. Om 14.00 uur vertrek bij de Oudkatholieke kerk op de Voorstraat 120. Via het Stadhuis, het Joodse Monument, waarschijnlijk naar de Moskee Errahman op het Kasperspad en zo door naar de Levensboom in het Merwesteijnpark.

Het literaire café in Café Top over Keti Koti was matig bezocht, maar erg waardevol voor de deelnemers, een veilige en intieme sfeer. Zodra ik de volgende avond weet breng ik jullie op de hoogte.

Dit was het voornaamste op dit moment.
Groetjes,
Willemien Luytjes

N.B. 1 Tijdens de zomerdiensten wordt gecollecteerd voor de Ambassade van Vrede Dordrecht. Geef gul!

N.B. Op 29 juni was er een demonstratie voor de Rode Draad en was er een gelegenheidskoor waar iedereen aan deel kon nemen.